«Продовжую династію енергетиків»

Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)

Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)
«Народився і виріс я в місті Ромни. Свою професію обрав не випадково, адже мій батько все життя працював в енергетичній сфері, починаючи з посади звичайного електрика до начальника підстанції РЕМ в нашому містечку. В дитинстві ми з братом завжди захоплювалися тим чим займався батько, тож по закінченню школи, спочатку мій брат, а потім і я чітко усвідомили своє покликання — продовжити династію енергетиків».
Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)
«Закінчив Сумський державний університет по спеціальності «Механізація і електрифікація сільського господарства». Після отримання другої вищої освіти в цьому ж навчальному закладі за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» працював на посаді головного енергетика, спочатку в ЖЕКу, а потім в комунальному підприємстві «Роменські тепломережі». Пропрацювавши сім років на цих підприємствах, захотілося розширити свій кругозір та можливості самореалізації. Не хотілося сидіти на місці і все життя займатися монотонною роботою не розвиваючись як спеціаліст. Саме в цей час на території Роменського району набирало обертів новостворене підприємство «Урожайна країна». Дізнавшись та ознайомившись з масштабами діяльності агрохолдингу МХП, я зрозумів, що це саме те підприємство, де є всі необхідні ресурси та стратегії розвитку для впровадження принципово нових технологій, де ніколи не будеш сидіти на місці, а постійно намагатися йти вперед для досягнення найкращих результатів. Тому моє рішення спробувати себе на посаді головного енергетика в «Урожайній країні» було прийнято швидко та без вагань. Зателефонувавши на підприємство, я вже через дві години пройшов співбесіду та отримав бажану посаду. Від тоді я з гордістю говорю всім, що працюю головним енергетиком в «Урожайній країні» агрохолдингу МХП, і за вісім років роботи жодного разу не пожалкував про своє рішення».
Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)
«Енергетик на підприємстві відповідає, перш за все, за надійну й безперебійну роботу електроустановок та безпеку працівників. Тому задач кожного дня вистачає, і до їх виконання я ставлюся з великою відповідальністю. Також до моїх обов'язків входить ремонт і обслуговування всіх електричних механізмів на підприємстві, укладання договорів з постачальниками електроенергії та формування щомісячних звітів, контроль лімітів споживання та потужностей окремих підрозділів. Найкращий показник моєї роботи — відсутність будь-яких нарікань та збоїв в роботі підприємства, відсутність штрафних санкцій та попереджень з боку контролюючих організацій і постачальників електроенергії. Можливість застосовувати у виробництві сучасне енергозберігаюче обладнання дає змогу постійно скорочувати споживання електроенергії. З почуттям задоволення веду статистику споживання електроенергії, адже у порівнянні, наприклад, з 2013 роком, витрати скоротилися майже на 50%, при тому, що підприємство постійно розвивається. В ході виконання своїх обов'язків, намагаюся завжди йти в ногу з розвитком нових технологій в сфері електроенергетики та займатися самовдосконаленням, успішно проходжу щорічну атестацію та підтвердження групи допуску до роботи з електрообладнанням».
Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)
«У зв'язку з оптимізацією і автоматизацією на підприємстві відбулися зміни, які вимагали від кожного, в тому числі і від мене, рішень стосовно удосконалення робочих процесів. Але, як то кажуть, складних задач не буває, головне правильно розподілити свій час та ресурси при їх виконанні. Тож, наразі в енергетичній службі з восьми чоловік, нас залишилось двоє — я і мій підлеглий. Незважаючи на це, ми встигаємо виконувати всі покладені на нас обов'язки. Знову ж таки, використання в роботі сучасного обладнання дає змогу автоматизувати процеси та захистити прилади від перенапруги, тим самим мінімізувати людське втручання в роботу системи. Найцікавіші моменти виникають в період збирання врожаю, коли «робота кипить», особливо на зерноочисному комплексі с. Глинськ, де сушиться велика кількість врожаю. Інколи доводиться проводити там багато часу при вирішенні виробничих проблем, незалежно від часу доби. Але позитивний результат в роботі завжди надихає та дає сили. Легкий «присмак перемоги» над черговою проблемою мотивує йти вперед. Ніколи не виникало думок про те, що вибрав не ту професію. Хоча робота інколи забирає багато часу — я щасливий, коли бачу результат».
Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)
«Стресу на роботі не було жодного разу. Я позитивна і енергійна людина. Дехто говорить, що я енергетик від Бога. Що ж, можливо так і є. Той темп життя який задає МХП мені до душі. Дуже люблю свою роботу і на іншу б її не проміняв».
Олег Шкіль, головний енергетик ТОВ «Урожайна країна» (МХП)
«Відпочивати люблю в колі своєї родини та друзів, подорожуючи або просто в околицях свого міста. Працюючи в МХП, я реалізував себе не лише як спеціаліст, а й зустрів свою долю. У 2014 році на підприємстві познайомився зі своєю дружиною, наразі ми батьки чудової дівчинки. Мене тішить думка про те, що ми працюємо в одній команді. Тому відстоювати інтереси компанії для нас є, насамперед, сімейною справою».