Чули революційні новини 2021?
Міністерство аграрної політики та продовольства України готове запускати свій модерновий щойно створений Агрокосмічний spacecraft. Малого бракує – команди супергероїв. Готовий приєднатися до нашого crew?
Доступні наступні вакансії – IT Project Manager, IT Business Analyst, Product Manager.
?
Міністерство аграрної політики та продовольства України
готується до запуску Агрокосмічного spacecraft
Мінагрополітики, відновлене у 2021 році, та інституційно вже розпочало свою роботу. Саме зараз талановиті та вмотивовані спеціалісти мають можливість прийняти участь у масштабних проектах всеукраїнського рівня, творенні найкращих державних цифрових сервісів, співпрацюючи із міжнародними партнерами ЄС, Світовим Банком, та ефективно взаємодіючи із Міністерством Цифрової трансформації, творцями Дії.
Пріоритетом у роботі Міністерства на найближчий час буде земельна реформа, діджиталізація агросектору, зрошення та меліорація, відновлення співпраці з торговельними партнерами, відновлення експортних ринків, державна підтримка, яка спрямована на національного товаровиробника.
В найближчому майбутньому ми маємо намір запустити наш Агрокосмічний spacecraft за рахунок цифрових трансформацій та цифровізації сектору, аби стати конкурентоспроможними на міжнародних ринках та створити ефективну взаємодію держави та агробізнесу всередині країни, завдяки цифровим каналам зв'язку та реінжинірингу процесів.
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Готовий стати одним із наших астронавтів?
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Шукаємо тебе, наш зоряний мореплавцю!
Готовий стати одним із наших астронавтів?
Готовий стати одним із наших астронавтів?
Готовий стати одним із наших астронавтів?
Готовий стати одним із наших астронавтів?
Готовий стати одним із наших астронавтів?
Готовий стати одним із наших астронавтів?
ОБИРАЙ НАПРЯМ
Тисни на вакансію, щоб познайомитися з викликами які чекають на тебе на нашому Агрокосмічному spacecraft.
IT PROJECT MANAGER
IT BUSINESS ANALYST
PRODUCT MANAGER
Вживатись у роль Прометея в запровадженні передових стандартів та практик, задля спрощення та перекладу процедур і процесів в цифрову площину
Бізнес-аналіз процедур та підготовка плану впровадження нових систем, моніторинг процесів тестування – сподіваємось, це твій ікігай:)
Звичайно, ти не адмін офісу, проте розробка технічної документації, технічних вимог, специфікації для вендорів – на тобі, супергерою!
Наш шатл покладається на твою підтримку в реалізації проектів, а також визначенні рекомендацій щодо цифровізації процесів.
Час, який ти витратиш на наші спільні проекти – буде енергією, яку ти вкладаєш в розбудову країни, та розширення власних горизонтів, знайомство з крутими професіоналами, та збільшення свого нетворкінгу до міжгалактичних масштабів, наш зоряний воїне!
З нас – зручний офіс у материнській платі столиці, з видом на Хрещатик:)
Розробити цілісне бачення продукту, роз'яснити мету та контекст продукту, узгодити технічні завдання разом з cosmic crew розробників – твій основний челендж.
Звісно, ти не водій Uber, проте уяви, що ти підвозиш Product Manager, управляючи дорожнею картою продукту, вимог до нього – тут головне не потрапити в затор.
Скільки методів збору бізнес-вимог ти можеш використовувати на нашому spacecraft? Покажеш нам?
Віримо, що Tech Tasks – твоя super сила!
Ти не в кінотеатрі, щоб просто спостерігати за розробкою продукту, найцікавіше далі – управління після запуску.
Супергерой на зразок тебе має вправно жонглювати конфліктами та проблемами, пов'язаними з вимогами, аж до їх вирішення.
Твоя зброя при тобі, зоряний воїне? Jira, Confluence, BPMN, діаграми UML, English?
Після запуску нашого шатлу, слава про твій героїзм, подвиги, та внесок в створення нового діджитал середовища розійдеться по Всесвіту, більшість шляхів будуть відкритими для втілення твоїх мрій у реальність.
Всі каштани впадуть тобі до ніг, адже наш офіс розташований у материнській платі столиці – на Хрещатику.
Твоє основне завдання – це керівництво 1-2 проектами, в яких є внутрішній crew (BA, DA ) та зовнішній vendor.
Взяти роль одного із батьків продукту від початку його створення до виробництва, розробити бачення продукту, роз'яснюючи мету та контекст.
Закохатися у продуктову аналітику та стати джедаєм у роботі з інструментами.
Сподіваємось, на головній панелі інструментів твого попереднього spacecraft були Agile / Scrum, Jira / Confluence/ UML, BPMN, і ти вмієш вправно ними користуватись.
Бути драйвером запуску продукту, організатором комунікації з учасниками управління продуктом.
Оцінка ефективності проектів з використанням відповідних систем, інструментів та методів – це напевно теж твоя стихія?
Додатковим спорядженням будуть: знання SQL і скриптів, навички UI / UX, знання типових дизайнерських практик і фреймворків, досвід A / B-тестування.
Якщо полюбляєш капуоранж, то тобі до мрійливих поняшок, ми ж тут загартовуємо справжніх астронавтів, які після нашої агрокосмічної школи готові підкорювати будьякі всесвітні простори, адже вони сильні та інтелектуально підковані ефективною працею над цифровізацією держави.
Планування та визначення пріоритетів невиконаних зоряних проектів та розробки для міжгалактичних систем.
P.S. найсмачніший капуоранж, зроблений своїми руками, тож захопи в маркеті апельсиновий сік – з нас безкоштовний майстер-клас по приготуванню.
ЦІКАВО?
Хочеш стати членом нашого crew?
НАДСИЛАЙ РЕЗЮМЕ
Якщо хочеш обрати іншу вакансію – натискай