«Провідний зоотехнік — це не про курей, а про людей»

Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»

Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«Провідний зоотехнік — це не про курей, а про людей. Це менеджер, який організовує роботу, створює комфортні умови праці для людей, які в результаті досягають високих показників. Для якісної роботи я співпрацюю з усіма службами підприємства, тому вважаю професію зоотехніка багатогранною і престижною».
Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«Я зовсім не шкодую, що пов'язав життя з тваринництвом, а саме з птахівництвом. Але, якщо говорити відверто, цей напрям діяльності я не обирав — так склалося. Остаточне рішення я прийняв, коли вступив до Вінницького аграрного національного університету. Був і період, коли хотів бути футболістом».
Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«У 2012 році я закінчив Вінницький аграрний національний університет за спеціальністю «Технологія виробництва та переробка продукції тваринництва». Довго не роздумуючи, майже відразу після закінчення університету почав працювати на філії «Птахокомплекс» «Вінницької птахофабрики». Мій кар'єрний шлях в МХП почався з самих низів — птахівника. Для мене це був цікавий і водночас складний момент мого життя. Адже доводилося працювати як розумово, так і фізично: готувати пташники до посадки птиці, рівняти лінії напування, протрушувати годівниці, але я не шкодую. З часом я зайняв посаду заступника начальника дільниці, а потім і сам став бригадиром. Неодноразово, як начальник дільниці, здобував перші місця за стабільні результати вирощування серед 12 дільниць. Сьогодні я займаю посаду провідного зоотехніка комплексу і відповідаю за колектив, де майже сотня працівників, і за технологічну частину на 7 дільницях, де вирощується 14 мільйонів птиці. Щодня працюю з начальниками дільниць над їхнім розвитком і вдосконаленням управлінських навичок, виробничими показниками. У нас дружній колектив. Я радий працювати, розвиватись, зростати особистісно і професійно поряд із самодостатніми, цілеспрямованими людьми. Для мене робота в команді — це ефективна взаємодія з колегами, спрямована на досягнення кращих результатів, що мотивує і спонукає рухатись лише вперед».
Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«Мені є куди далі зростати, наприклад, щоб очолити департамент виробництва, коли відкриється така вакансія. Адже МХП не стоїть на місці, коли я прийшов, тут працювали 12 дільниць. Сьогодні тут вже 19 дільниць з вирощування птиці».
Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«Ми постійно працюємо над автоматизацією та діджиталізацією процесів. Наприклад, у нас впроваджена та працює програма «Віртуальний зоотехнік», яка керує мікрокліматом на виробничих дільницях. Вона дає змогу швидко аналізувати і коригувати зміни у виробництві. Інформація збирається в базі, куди подаються алгоритми. Там вони аналізуються, після чого «віртуальний зоотехнік» сигналізує про певні відхилення у мікрокліматі. Новітні технології дають змогу з будь-якого місця перебування побачити робочі дані, проаналізувати їх і зробити висновки щодо усунення проблеми, якщо вона виникає. Можна сказати, це штучний інтелект».
Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«Найважче в роботі — це навантаження, яке постійно збільшується. Водночас така велика кількість роботи сприяє розвитку. Коли працюєш у холдингу, ти не можеш бути пасивним. Потрібно постійно розвиватися і прагнути більшого, вивчати нове. Робота у великому колективі і з багатьма можливостями спонукає прагнути більшого у кар'єрі, розвиває амбітність. Я не бачив в МХП безініціативних і безперспективних людей. Усі прагнуть розвиватися. Ця атмосфера передається практично миттєво. Можливість кар'єрного росту в МХП надзвичайно висока, що спонукає розвиватися і досягати кращих результатів».
Володимир Піх, провідний зоотехнік «Вінницької птахофабрики»
«У житті, я намагаюся поєднувати все, що мені важливо: роботу, сім'ю, хобі. Я не вмію жити і працювати в півсили, тому в усіх сферах свого життя я стараюся бути максимально ефективним. У мене є дружня сім'я, кохана дружина і дві чарівні донечки, які мене надихають і завжди підтримують, улюблена справа, завдяки якій я постійно розвиваюсь, маю багато планів і мрій на майбутнє. У вільний від роботи час люблю грати у футбол і рибалити. Мені подобається відпочивати на природі у колі друзів родини. Як на мене, такий відпочинок надихає, заряджає енергією на нові звершення».